Vieva Vital PRO
Kompleksowa diagnostyka

Bezstresowy, bezbolesny i bezinwazyjny. Taki jest właśnie pomiar parametrów zdrowotnych za pomocą innowacyjnego szwajcarskiego biorezonansu Vieva Vital PRO. Zapewnia on opartą na dowodach diagnostykę dla medycyny konwencjonalnej i komplementarnej, jest urządzeniem medycznym klasy I. System będący połączeniem biorezonansu i HRV (zmienności rytmu serca). Diagnostyka na wielu poziomach bez pobierania krwi, ani innych materiałów. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, unikniesz bólu i stresu. Zarówno Ty jak i Twoje dzieci.

Wynik skanu zawierający ponad 115 wskaźników (pełna lista w przykładowym raporcie), dostępny jest od razu i wysyłany w formie elektronicznej. Prezentowany w prosty i przejrzysty sposób i co najważniejsze jest on dokładnie omówiony przez terapeutę. Vieva idealnie nadaje się do monitorowania okresowego terapii w celu testowania efektów zaleceń i prowadzonych terapii.

Diagnozowane – Vieva Vital PRO

Innowacyjny system nawigacji zdrowotnej

równowaga kwasowo-zasadowa

nawodnienie organizmu

niedobory witamin, minerałów i aminokwasów

umiejętność detoksykacji organizmu

parametry nerwu błędnego

indeks flory bakteryjnej i szczelności jelit

zmienność rytmu serca HRV – częstość akcji serca

wskaźnik równowagi lipidowej

parametry przewodu pokarmowego: trawienie, wchłanianie i funkcje perystaltyczne

obciążenia toksynami i metalami ciężkimi oraz smogiem elektromagnetycznym

poziom stresu oksydacyjnego równowaga i wskaźnik stresu, w tym przewlekłego zdolność do wypoczynku stan wyczerpania organizmu

prawidłowość funkcjonowania poszczególnych układów i organów

Jak działa Vieva Vital?

Vieva Vital PRO jest urządzeniem wyprodukowanym w Niemczech przez Szwajcarską firmę VIEVA Swiss AG opartym na najnowszej technologii biorezonans. Wykorzystuje pomiary fal elektromagnetycznych emitowanych przez organizm.

Każdy organ, tkanka czy nawet komórka w naszym ciele emitują charakterystyczne fale elektromagnetyczne, które są rejestrowane i analizowane przez urządzenie. Za pomocą zaawansowanego oprogramowania, opierając się na wskazanej płci, budowie ciała, wieku i wadze, Vieva Vital dokonuje kompleksowej analizy tych fal, identyfikując potencjalne nieprawidłowości czy nierównowagi energetyczne.

Diagnostyka Vieva Vital umożliwia natychmiastowy przegląd parametrów zdrowia, dzięki czemu możemy przeanalizować najsłabsze punkty organizmu oraz dobrać skuteczne zalecenia dotyczące metod zapewniających formę i zdrowie. Urządzenie wychwytuje fale elektromagnetyczne, drgania emitowane przez każdą komórkę organizmu. Następnie określa czy w parametry znajdują się w normie, czy też występują w danym miejscu odchylenia.

Urządzenie wychwytuje fale elektromagnetyczne, drgania emitowane przez każdą komórkę organizmu. Następnie określa czy w parametry znajdują się w normie, czy też występują w danym miejscu odchylenia. Urządzenie Vieva Vital jest bardzo wrażliwe na wszystkie zaburzenia w równowadze komórkowej. Z tego powodu sprzęt wykonany jest z aluminiowej obudowy zapewniającej tłumienie zewnętrznych fal elektromagnetycznych. Zaawansowane oprogramowanie mierzy i analizuje w odpowiedzi na udokumentowane naukowo wartości norm. Sygnalizując najmniejsze odchylenia od normy, pozwala na wczesnym etapie wykryć dysfunkcje organów wewnętrznych.

Na procesy fizjologiczne zachodzące w organizmach ludzi i zwierząt można wpływać za pomocą wibracji elektromagnetycznych. Narządy, zdrowe i chore, również mają swoje indywidualne spektrum wibracji, które prezentowane są w wynikach diagnostycznych w postaci graficznej, łatwej do przeanalizowania.

Podobne technologie są aktywnie i skutecznie stosowane w podróżach kosmicznych od około 1950 roku.

Urządzenie Vieva Vital jest bardzo wrażliwe na wszystkie zaburzenia w równowadze komórkowej. Z tego powodu sprzęt wykonany jest z aluminiowej obudowy zapewniającej tłumienie zewnętrznych fal elektromagnetycznych. Zaawansowane oprogramowanie mierzy i analizuje w odpowiedzi na udokumentowane naukowo wartości norm. Sygnalizując najmniejsze odchylenia od normy, pozwala na wczesnym etapie wykryć dysfunkcje organów wewnętrznych.

Na procesy fizjologiczne zachodzące w organizmach ludzi i zwierząt można wpływać za pomocą wibracji elektromagnetycznych. Narządy, zdrowe i chore, również mają swoje indywidualne spektrum wibracji, które prezentowane są w wynikach diagnostycznych w postaci graficznej, łatwej do przeanalizowania.

Podobne technologie są aktywnie i skutecznie stosowane w podróżach kosmicznych od około 1950 roku.

Kompleksowa opieka zdrowia

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie Twojego powrotu do równowagi

KROK 1. REZERWACJA WIZYTY

Telefonicznie lub mailowo w dogodnym dla Ciebie terminie. Pomiar wagi i wzrostu dzień przed. Zebranie dokumentacji medycznej i aktualnego planu leczenia.

KROK 2. DIAGNOSTYKA + ZALECENIA

Skan organizmu + dokładne omówienie wyników (ok. 1,5h) oraz zalecenia do dalszej ewentualnej terapii, optymalizacja nawyków. Zaplanowanie kolejnej wizyty.

KROK 3. MONITORING POPRAWY ZDROWIA

Skan kontrolny (30min) weryfikujący i motywujący postępy wprowadzonych zaleceń i suplementacji. Dalsze korekty wskazówek na rzecz zdrowia i większej uważności.

Przebieg wizyty

Wizytę rozpoczynamy krótkim omówieniem Twoich potrzeb, samopoczucia i stanu zdrowia, stylu życia, sposobu odżywiania, suplementacji i ewentualnego bieżącego leczenia.

Przygotowujemy urządzenie do skanu, wprowadzając takie informacje jak np. waga, wzrost i płeć. Podczas skanu trzymasz w dłoniach elektrody lub samoprzylepne plastry żelowe przez które przepuszczany jest prąd o bardzo niskim natężeniu. Po kilku minutach skanu, urządzenie generuje wynik w postaci kilkudziesięciu stron, zawierające aktualny stan i opisy parametrów Twojego organizmu.

Następnie wspólnie analizujemy wyniki, aby prześledzić jakie jest źródło utraty równowagi w organiźmie.

Kolejno, na podstawie dostarczonych danych układamy indywidualne zalecenia i plan poprawiający kondycję Twojego organizmu.

Na podstawie naszej wieloletniej praktyki, zapewniamy szczegółowe zalecenia dopasowane do wyników skanu, uwzględniając: plan kuracji, suplementacji, porady dotyczące stylu życia, a także możliwości prowadzenia terapii w naszych gabinetach.

Na każdym etapie procesu istnieje możliwość: konsultacji z terapeutą oraz monitorowanie wyników i postępu za pomocą kolejnych skanów Vieva Vital.

Przygotowanie do wizyty

 

  • Zważ się i dokładnie zmierz dzień przed badaniem lub tego samego dnia.
  • Minimum dobę przed wizytą unikaj picia alkoholu.
  • Nie przejadaj się tuż przed wizytą, zjedz lekki posiłek.
  • Wypij minimum dwa litry wody lub płynów dobę przed przed diagnostyką.
  • Tuż przed skanem zdejmij metalową biżuterię, zdejmij i odłóż wszystkie urządzenia elektromagnetyczne (w tym również smartwatch, telefon).

Vieva Vital oprogramowanie

Zapisz się na wizytę

Wykorzystując skan Vieva Vital, dążymy do wspierania Twojego zdrowia i dobrostanu, oferując precyzyjną diagnostykę biorezonansową. Możemy skierować twoje działania w kierunku osiągnięcia optymalnego zdrowia i harmonii.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na diagnostykę biorezonansową przy użyciu najnowszego urządzenia Vieva Vital. Zadbaj o swoje zdrowie, odkryj potencjalne obszary poprawy, i podążaj ścieżką ku pełni życia!

Najczęstsze pytania

Bezwględnymi przeciwskazaniami są:

  • Rozrusznik serca i inne stymulatory elektroniczne w ciele.
  • Epilepsja, psychozy.
  • Ciąża.

W przypadku niedoborów witamin, minerałów i aminokwasów, wyniki mogą się różnić od tych z płynów ustrojowych, ponieważ biorezonans pokazuje zawartość substancji na poziomie komórkowym, czyli rzeczywiste wykorzystanie tych substancji przez organizm.

W przypadku wyników dotyczących nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów wewnętrznych, delikatne odchylenie może oznaczać jedynie tendencję, większe zaburzenia zazwyczaj są już widoczne w badaniach medycznych. Biorezonans jest urządzeniem czułym, który wychwytuje zaburzenia już w fazie wstępnej.

Tak, skan Vieva Vital jest idealnym badaniem diagnostycznym dla dzieci, ponieważ jest bezstresowe, bezbolesne i szybkie.

Dziecko, niezależnie od wieku, może zostać dopuszczone do badania, o ile będzie w stanie trzymać samodzielnie elektrody w dłoniach lub samoprzylepne żelowe czujniki. Istotnym jest również utrzymanie ciała w bezruchu przez min. 3 minuty.

Wyniki są wysyłane od razu, w formie elektronicznej i w języku polskim na wskazany adres mailowy. Raport, zawiera kilkadziesiąt stron wskaźników wraz ze szczegółowymi wyjaśnieniami. Możesz zobaczyć przykładowy raport (PDF).

Dodatkowo w trakcie wizyty jest możliwość sporządzania notatek z obszernych zaleceń od terapeuty.

Pierwsza wizyta trwa ok.1,5h. Zawiera: szczegółowy wywiad, skan, omówienie wyników oraz zaleceń.

Wizyta kontrolna jest krótsza i trwa maksymalnie 30 min. Nie zawiera ona szczegółowego wywiadu, jedynie skan wraz ze sprawdzeniem postępu w wynikach. System daje możliwość przejrzystego porównania dwóch dowolnych pomiarów. Można też wybrać dłuższą wizytę jako porównawczą, jeśli istnieje taka potrzeba.

Standardowy polecany czas pomiędzy pierwszym skanem, a kontrolnym, to między jeden, a trzy miesiące. Jeśli po pierwszej wizycie wprowadzisz wszystkie zalecenia, to progres możesz sprawdzić już po miesiącu. Jeśli wprowadzisz zmiany w niewielkim stopniu, możesz sprawdzić wyniki nawet po kilku miesiącach. Najlepiej, jeśli ustalisz to bezpośrednio z terapeutą na pierwszym spotkaniu.

Na wizytę najszybciej umówisz się telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy.

Terapia Biorezonansem, Badanie biorezonans
Vieva VITAL PRO

Badanie biorezonansem Vieva Vital PRO nie zastępuje wizyty lekarskiej. Pomimo, że urządzenie
daje dużo wartościowych informacji nt. Twojego stanu zdrowia, nie zastąpi klasycznej diagnostyki medycznej.

error: Treści są chronione prawem. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest niedozwolone.