Bezpieczna terapia

wodorem molekularnym

Terapia wodorem molekularnym to prawdziwe antidotum na obecne problemy cywilizacyjne. Dzięki małemu rozmiarowi cząsteczki – wodór jest w stanie dotrzeć do każdej komórki – skóry, komórki, wątroby, przechodzi przez barierę krew mózg do najgłębszych struktur likwidując stany zapalne. Jest on skuteczny w przypadku chorób neurodegeneracyjnych: Alzhimer, Parkinson, schizofrenia czy demencja. Znacząco skraca czas regeneracji po COVID-19. Wodór jest też najmocniejszym znanym obecnie antyoksydantem!

Nasz sprzęt jest najmocniejszym urządzeniem na rynku i generuje aż 2000 ml wodoru H2 na minutę + 1000 ml O2.

Zalety wykorzystania terapii wodorem

Na co pomaga wodór molekularny?

wzmacnia układ odpornościowy całego organizmu

rewelacyjnie przyspiesza rehabilitację po przebytym Covid-19

przyśpiesza gojenie ran i leczenie infekcji

wspomaga pamięć i koncentrację np. podczas pracy, nauki

zauważalnie poprawia stan osób z demencją i Alzheimerm i Parkinsonem

reguluje zaburzenia snu i stawia na nogi po nieprzespanej nocy

ma działanie spowalniające starzenie

hamuje namnażanie komórek nowotworowych

pomaga w utrzymaniu gładkiej, elastycznej i nawodnionej skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo

chroni komórki nerwowe przed skutkami niedotlenienia np. przy udarze mózgu

zwiększa działanie neuroprzekaźników, polepszając nastrój, redukując stres i objawy depresji

usuwa stres oksydacyjny, wspiera naturalny detoks organizmu i poprawia metabolizm

Czym jest wodór molekularny?

Nie widać go, nie czuć, a działa!

Chociaż badania są wczesne, ponad 1600 artykułów naukowych wskazuje, że wodór ma potencjał terapeutyczny w ponad 170 różnych chorób ludzi i zwierząt oraz zasadniczo w każdym narządzie ludzkiego ciała.

Wodór molekularny jest przede wszystkim doskonałym antyoksydantem, który hamuje destrukcyjne działanie wolnych rodników. Aktywny wodór jest 176 x silniejszy od witaminy C!

Terapia wodorem: inhalacje wodorem wraz z piciem wody wodorowanej znacząco wpływa na poprawę samopoczucia oraz prowadzi do homeostazy organizmu. Polecany jest szczególnie wspomagająco do prowadzonej aktualnie terapii jak i zapobiegawczo. Ponieważ wodór nie jest nam cząstką obcą – terapia uznawana jest za bezpieczną. Nie ma też przypadków na świecie przedawkowania wodoru.

 • Wodór cząsteczkowy (H2) lub wodór dwuatomowy to bezsmakowy, bezwonny, palny gaz.
 • H2 zmniejsza stres oksydacyjny i poprawia homeostazę redoks częściowo za pośrednictwem szlaku Nrf2, który reguluje poziom glutationu, dysmutazy ponadtlenkowej, katalazy itp.
 • H2, podobnie jak inne gazowe cząsteczki sygnalizacyjne (np. NO*, CO, H2 S), moduluje transdukcję sygnału, fosforylację białek i ekspresję genów, co zapewnia działanie przeciwzapalne, przeciwalergiczne i przeciwapoptotyczne.
 • Wodór cząsteczkowy (H2) lub wodór dwuatomowy to bezsmakowy, bezwonny, palny gaz.
 • H2 zmniejsza stres oksydacyjny i poprawia homeostazę redoks częściowo za pośrednictwem szlaku Nrf2, który reguluje poziom glutationu, dysmutazy ponadtlenkowej, katalazy itp.
 • H2, podobnie jak inne gazowe cząsteczki sygnalizacyjne (np. NO*, CO, H2 S), moduluje transdukcję sygnału, fosforylację białek i ekspresję genów, co zapewnia działanie przeciwzapalne, przeciwalergiczne i przeciwapoptotyczne.

Najczęstsze pytania

Nie jest wymagana żadne przygotowanie. Możesz przyjść na czczo lub po obiedzie, w garniturze lub w dresie. Nie ma to dla efektów żadnego znaczenia. Ważne dla nas abyś był trzeźwy i wolny od środków odurzających.

Pojedyncza sesja terapii wodorem trwa 60 min. W tym czasie będziesz również pić świeżo przygotowaną wodę wodorowaną. Zależnie od stopnia dolegliwości oraz możliwości – zalecamy 1-3 sesje w tygodniu w celu złagodzenia objawów z jakimi się borykasz. Ponieważ nie ma sensu przyjść na jedną wizytę – zachęcamy do skorzystania jednego z dwóch pakietów (dostępne w dziale cennik).

Terapia wodorem uznawana jest za bezpieczną. W trakcie sesji nie ma możliwości przedawkowania wodoru. Jest za to wiele korzyści prozdrowotnych które może przynieść.

Na wizytę najszybciej umówisz się telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy.

Terapia Biorezonansem, Badanie biorezonans
inhalacje wodorem moluekularnym

Leczenie wodorem opinie

referencje klientów

Wodór molekularny jest bezpieczny i bezbolesny. Usiądź lub połóż się wygodnie, umieść wąsy inhalacyjne w nozdrzach i oddychaj spokojnie. Dla zdrowia i dla siebie.

Wodór jest paliwem życia

– Albert Szent-Gyorgyi, węgierski biochemik, odkrywca witaminy C
oraz witaminy P, laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

Zainwestuj w wodór na własność

Korzystaj kiedy potrzebujesz w domowym zaciszu lub gabinecie.
Długoterminowa oszczędność (dojazdy, wizyty w gabinecie).
Możliwość wspierania członków rodziny, przyjaciół i znajomych.
Możesz włączać generator na całą noc.

Model: OLIVE OLV-900

Inhalacja wodorem molekularnym

Cena 10 500 zł brutto (8 536,58 zł netto)

 • Wydajność i bezpieczeństwo: dzięki produkcji tzw. Gazu Browna (600ml wodoru + 300ml tlenu na minutę) zapewnia skuteczną i bezpieczną terapię wodorem.
 • Intuicyjny interfejs: dotykowy ekran sprawia, że obsługa jest prosta i przyjemna, a wszystkie parametry są zawsze czytelnie przedstawione.
 • Współdzielenie terapii: wydajność generatora OLV-900 umożliwia stosowanie terapii wodorowej przez dwie osoby jednocześnie (rurki są w zestawie).
 • Wysoka żywotność: membrana wymiany protonów DuPont 117, wraz z tytanowo-platynową powłoką zapewniają maksymalną wydajność urządzenia. Żywotność wynosi ok. 10 000 godzin, abyś mógł(a) cieszyć się niezawodną pracą.
 • Idealny dla gabinetów: dzięki swojej wydajności i możliwościom terapeutycznym, OLV-900 doskonale sprawdzi się w profesjonalnych gabinetach holistycznych i SPA.
 • Inteligentny system alarmowy: czujnik jakości wody TDS, ilości wody i temperatury chronią sprzęt przed uszkodzeniem, co zwiększa bezpieczeństwo.
 • Zwarta obudowa: zintegrowane zbiorniki kondensacyjne, ułatwiają transport. Może być zamontowany na kółeczkach lub gumowych nieprzesuwalnych nóżkach.
 • Nowoczesny design i funkcjonalność: jednolita powierzchnia przedniego panelu dotykowego ułatwia czyszczenie i konserwację. Dodatkowo posiada 2 gniazda USB które możemy wykorzystać do zasilania telefonu, tablet czy lampki nocnej.
 • Cichość pracy: urządzenie generuje cichy dźwięk o natężeniu do 40dB. Dwa wiatraczki rozkręcają się stopniowo zależnie od temperatury. Dla Twojego komfortu, wygłuszony został również zbiornik na wodę.
error: Treści są chronione prawem. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest niedozwolone.