Biorezonans na grzyby i pleśnie

Na świecie występuję ok.100 tys. rodzajów grzybów. Niektóre z nich zadamawiają się w naszych domach, gdy panuje w nich wilgoć. Inne atakują butwiejącą żywność która jest dla nich dobrą pożywką.

Grzyby mogą być przyczyną wielu chorób. Z reguły na ich myśl przychodzi nam obraz infekcji skórnych, paznokci oraz okolic intymnych gdzie mogą powodować swędzenie, bolesne zmiany naskórka jak i zaczerwienienia. Niestety nie jest to jednak jedyna forma, w jakiej patogeny te mogą zaatakować człowieka. Istnieje jednak wiele różnych chorób które mogą wywołać. Warto wspomnieć, że nie same grzyby są szkodliwe ale również wytwarzane przez nie substancje zwane mikotoksynami. Produkują również betaglikany, które oddziałują na układ immunologiczny.

Candida Biorezonans Grodzisk

Biorezonans, a grzyby: do eliminacji grzybów w naszym gabinecie używamy: szwajcarskiego bioreznansu F-Scan do rozpoznania konkretnych częstotliwości patogenów oraz generatora plazmy RPZ 15 do wybijania ich jako najsilniejszej znanej dostępnej metody. Istnieje też możliwość zaprogramowania i wypożyczenia przenośnego urządzenia F-Scan Mobile do domu – wówczas możliwe jest przeprowadzanie do 14 terapii w tygodniu bez wizyt w gabinecie. Biorezonans ten nie wymaga trzymania elektrod i jest łatwy w użyciu.

W naszym gabinecie zajmujemy się m.in. grzybami:

  • Candida albicans (bielnik biały) – stanowi przyczynę astmy, cukrzycy, chorób żołądka oraz jelit
  • Pneumocystis jiroveci – może powodować grzybicę układu oddechowego – zapalenie płuc zwana Pneumocystoza
  • Sporothrix schenckii – powoduje sporotrychozę która oprócz skóry i płuc może atakować również kości oraz mózg
  • Aspergillus (kropidlak) – grzybice skóry, grzybice płuc lub astmę oskrzelową
  • Penicillium (pędzlak) –  posiadają silne właściwości alergizujące, stanowiąc częstą przyczynę alergicznych chorób układu oddechowego
  • inne grzyby rozwijające się ogólnoustrojowo – które mogą wywołać sepsę grzybiczną która w 30 proc. przypadków kończy się śmiercią.
error: Treści są chronione prawem. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest niedozwolone.