Stres

Stres jest częścią codziennego życia wielu z nas. W dzisiejszym zabieganym świecie obciążenie stresem każdego z nas stale wzrasta. Stres powoduje niepokój i dramatyczne zmiany fizyczne i psychiczne. W postaci przewlekłej może powodować problemy ze snem, z odpornością i nieprzyjemne choroby. Ponadto stres znacznie zwiększa ryzyko chorób serca i udaru mózgu oraz tworzenie się stanów zapalnych w organizmie.

Dlatego proponujemy Państwu terapię za pomocą urządzeń: F-scan oraz generatora plazmy RPZ15, które posiadają szereg programów w najniższym zakresie częstotliwości. Rozwój techniczny umożliwił rozszerzenie spektrum częstotliwości o zakres 1-25 Hz. To bardzo ważny zakres, w którym działają również fale mózgowe.

Dzięki terapii w tym najniższym zakresie częstotliwości możemy osiągnąć również ten poziom i osiągnąć regulację uwalniania blokad na poziomie kontrolnym, w którym do tej pory nie było możliwości ingerencji w terapię. Daje to możliwość rozwiązania problemów zdrowotnych o charakterze psychologicznym, takich jak np depresja, zaburzenia osobowości, stany lękowe i paniki, nerwice i uzależnienia – od alkoholu, narkotyków czy leków.

Łącząc terapie częstotliwości z dodatkową suplementacją oliwy magnezowej, terapią kon*pną, aromaterapią możemy wyciszyć organizm i umożliwić mu lepszą regenerację i głębszy sen co umożliwi rozpoczęcie regeneracji układu nerwowego. W celu rozładowania napięć z ciała doskonale sprawdzą się również ogniowe bańki chińskie i kojące działanie lampy TDP.

Antystresowa Terapia

error: Treści są chronione prawem. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest niedozwolone.