Kryształowa

terapia światłem

Oryginalne łóżko z Casa de Dom Inacio z Brazylii. Wykorzystuje synergiczną moc terapii: kolorami i kryształami, które wytwarzają strumień energii wpływając korzystnie na wielu poziomach: mentalnym, fizycznym i energetycznym. Oczyszcza, harmonizuje, wzmacnia i ładuje energetycznie. Efektem terapii jest głęboki relaks, co pozwala uruchomić wewnętrzne procesy samouzdrawiania.

Na łóżku leżymy z zamkniętymi oczami i dosłownie kąpiemy się w energii. Terapię łączymy z kojącą muzyką oraz aromaterapią, co dodatkowo wzmacnia efekty terapii. Zabieg trwa 50 min. Jest to wystarczający czas, aby uruchomić szereg prozdrowotnych procesów i doświadczyć prozdrowotnych właściwości.

Diagnozowane – Vieva Vital PRO

Innowacyjny system nawigacji zdrowotnej

równowaga kwasowo-zasadowa

nawodnienie organizmu

niedobory witamin, minerałów i aminokwasów

umiejętność detoksykacji organizmu

parametry nerwu błędnego

indeks flory bakteryjnej i szczelności jelit

zmienność rytmu serca HRV – częstość akcji serca

wskaźnik równowagi lipidowej

parametry przewodu pokarmowego: trawienie, wchłanianie i funkcje perystaltyczne

obciążenia toksynami i metalami ciężkimi oraz smogiem elektromagnetycznym

poziom stresu oksydacyjnego równowaga i wskaźnik stresu, w tym przewlekłego zdolność do wypoczynku stan wyczerpania organizmu

prawidłowość funkcjonowania poszczególnych układów i organów

Jak działają kryształy?

Nasze dobre samopoczucie i zdrowie polega na swobodnym przepływie energii w ciele człowieka. W ujęciu medycyny wschodniej, choroba rozumiana jest jako blokady, brak energii lub jej nadmiar w narządach. Do przywrócenia jej swobodnego przepływu dobrze sprawdza się litoterapia, czyli praca z kamieniami i minerałami. Oddziałuje ona na organizm ludzki na zasadzie rezonansu. Jest to możliwe ponieważ łączy nas wiele podobieństw. Organizm ludzki ma te same biopierwiastki w związkach chemicznych które znajdują się w kamieniach. Natomiast nasza tkanka tłuszczowa, limfa, sole komórkowe, krew i system nerwowy są podobne w strukturze do kryształu górskiego.

Gdy przyłożymy do czoła kryształ górski, to po chwili poczujemy ulgę, przyjemne pulsowanie i rozluźnienie. Wystarczy chwila aby się o tym przekonać. Przeprowadzono kiedyś badania, które potwierdziły, że ułożone blisko głowy kryształy zmieniają zapis encefalogramu.

Kryształy wykazują też działanie piroelektryczne i pizoelektryczne. Skupiają w sobie energię świetlną, wibrują jak i zatrzymują w sobie ciepło i ładunki elektryczne. Kryształy stosuje się od tysięcy lat z powodzeniem podczas: medytacji, masażu, strukturyzowania wody i wspierająco – przykładając w chore miejsca. Ostatnie badania prowadzone nad kwarcem wykazują, że kryształy zwiększają częstotliwość światła.

Życzę Ci abyś otworzył(a) się na przepływ tej wspaniałej energii by wspomagały i Ciebie na tej Ziemskiej wędrówce.

Kryształy uziemiają ludzką energię i wprowadzają umysł w stan alfa.
Kiedy lewa i prawa półkula łączą się, jesteśmy w domu.

– Marcel Vogel, naukowiec, pracownik IBM z 36 patentami (zobacz biografię)

Naukowe wyjaśnienie działania kryształów

Na poziomie molekularnym kryształ jest jedną z najlepiej zorganizowanych struktur występujących w przyrodzie.

Co więcej, kryształy mogą zmieniać wzorce molekularne innych substancji. Na przykład światło przechodzące przez kryształ będzie rezonować ze strukturalnymi wzorami kryształu. Gdy odniesiemy ten fakt do wody, staje się ona jeszcze bardziej interesująca dla naszego zdrowia. Większość naszej wiedzy na temat terapii kryształami została rozwinięta przez Marcela Vogela, który spędził całe życie na badaniu kryształów kwarcu. Zaprojektował eksperymenty wykazujące siłę kryształów wpływających na procesy fizyczne.

Eksperymenty Vogla i jego współpracowników wykazały m.in. że:

 • Precyzyjnie wycięty kryształ kwarcu wytwarza stałe wibracje o tej samej częstotliwości, co woda w najczystszym stanie.

Eksperymenty Vogla i jego współpracowników wykazały m.in. że: precyzyjnie wycięty kryształ kwarcu wytwarza stałą wibrację o tej samej częstotliwości, co woda w najczystszym stanie. Poruszająca się woda przejmie wibracje kryształu poprzez interakcję rezonansową, a ten przeniesiony ładunek zrestrukturyzuje wodę. Wiadomo, że gdy woda tworzy dobrze zorganizowane i geometrycznie ukształtowane wzory molekularne, ma zwiększone napięcie powierzchniowe i właściwości wiążące. Jest to czysty stan wody występujący w zdrowej tkance komórkowej, podczas gdy niezdrowa tkanka komórkowa, a zwłaszcza rak, jest zdezorganizowana i nie ma geometrycznej formy. Cięty kryształ można naładować w celu restrukturyzacji wody. Zatem jednym z wyjaśnień zdrowotnych efektów terapii kryształami są wibracje rezonujące z kryształów, które organizują wodę w naszych tkankach i komórkach.

Biorąc pod uwagę, że organizm ludzki składa się w ok. 70% z wody, wpływając odpowiednio przyciętymi kryształami otrzymamy  pozytywny wpływ terapii łóżkiem kryształowym na nasze zdrowie.

 • Poruszająca się woda przejmie wibracje kryształu poprzez interakcję rezonansową, a przeniesiony ładunek spowoduje restrukturyzację wody.
 • Cięty kryształ można naładować w celu ustrukturyzowania wody.

Wiadomo, że gdy woda tworzy dobrze zorganizowane i geometrycznie ukształtowane wzory molekularne, ma zwiększone napięcie powierzchniowe i właściwości wiążące. Jest to czysty stan wody występujący w zdrowej tkance komórkowej, podczas gdy niezdrowa tkanka komórkowa, a zwłaszcza rak, jest zdezorganizowana i nie ma geometrycznej formy. Cięty kryształ można naładować w celu restrukturyzacji wody. Zatem jednym z wyjaśnień zdrowotnych efektów terapii kryształami są wibracje rezonujące z kryształów, które organizują wodę w naszych tkankach i komórkach.

Biorąc pod uwagę, że organizm ludzki składa się w ok. 70% z wody, wpływając odpowiednio przyciętymi kryształami otrzymamy pozytywny wpływ terapii łóżkiem kryształowym na nasze zdrowie.

Efekty działania kryształowej terapii

Kryształowe łóżko składa się z siedmiu niezwykle przejrzystych i wysoce wypolerowanych kryształów kwarcu. Każdy z nich został wydobyty w Brazylii i został precyzyjnie wycięty według zaleceń naukowca Marcela Vogla, tak aby wytwarzał określoną częstotliwość. Dodatkowo, kryształy są podświetlone pulsacyjnym światłem, odpowiednio dobranym do ​​kolorów centrów energetycznych (czakr). Gdy kolor jest przekazywany przez kryształ do odpowiedniej czakry, ośrodek energetyczny zostaje oczyszczony, pobudzony i doprowadzony do równowagi ze wszystkimi pozostałymi czakrami

Najczęstszym efektem sesji jest głęboka relaksacja, zregenerowanie ciała i umysłu, czasami głębszy i efektywny sen i poszerzenie świadomości które utrzymuje się jeszcze przez kilka dni po sesji. Możesz też zasnąć i obudzić się wypoczęty i odnowiony. Możesz doświadczyć wglądu i uwolnienia się od konkretnych problemów osobistych i wspomnień. Możesz odczuwać drętwienie, ciepło, ruch, rozszerzanie energii, oczyszczanie lub uczucie subtelnego dotyku. Niektórzy odczuwają fizyczne uzdrowienie, ponieważ czują obecność uzdrawiających energii działających bezpośrednio na ich ciała fizyczne.

Wiele osób, które uczestniczyły w sesjach kryształowej terapii światłem, odczuwało również:

 • Pogłębienie zmysłów (smak-pożywienie, wzrok-kolory, świadomość dotyku)
 • Uczucie większego zasobu energii – jasne myśli – zdolność koncentracji
 • Uczucie głębokiego relaksu – połączenia z Ziemią i/lub wszechświatem
 • Uczucie mniejszego stresu i większe poczucie ogólnego dobrostanu oraz lepszy stan zdrowia
 • Głębsze duchowe zrozumienie siebie i sytuacji życiowych
 • Uzyskanie wglądu w przyszłą ścieżkę życia
 • Uzyskanie wglądu w przyczyny stanów chorobowych – spojrzenie w głąb własnego zdrowia
 • Otrzymanie wskazówek, jak najlepiej radzić sobie z chorobą lub problemami

Relacje uczestników

Przeczytaj doświadczenia z kryształowym łóżkiem

Każdy z nas ma inny odcisk palca, każdego dnia jesteśmy też inni, tak i reakcja na terapię może być również odmienna.

Zapisz się na wizytę

Wykorzystując skan Vieva Vital, dążymy do wspierania Twojego zdrowia i dobrostanu, oferując precyzyjną diagnostykę biorezonansową. Możemy skierować twoje działania w kierunku osiągnięcia optymalnego zdrowia i harmonii.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na diagnostykę biorezonansową przy użyciu najnowszego urządzenia Vieva Vital. Zadbaj o swoje zdrowie, odkryj potencjalne obszary poprawy, i podążaj ścieżką ku pełni życia!

Najczęstsze pytania

Liczbę sesji zależy od indywidualnego stanu zdrowia i powodu dla którego przeprowadzane są sesje uzdrawiania. Jeśli ktoś jest przewlekle chory, sesje mogą odbywać się nawet dwa lub trzy razy w tygodniu, aż do poprawy stanu zdrowia. Jeśli dana osoba korzysta z sesji na kryształowym łóżku z powodu profilaktyki czy powodów duchowych, zalecamy korzystać z sesji raz w tygodniu lub sporadyczniej. Można wtedy zastosować dłuższą sesję.

Terapia Światłem Kryształowym jest stosowana przez lekarzy i terapeutów w wyspecjalizowanych ośrodkach zdrowia i klinikach na całym świecie. Technika jest kompatybilna ze wszystkimi terapiami uzupełniającymi m.in. akupunktura, osteopatia, naturopatia, homeopatia, kinezjologia… jak i lekami farmaceutycznymi. Jeżeli jednak przyjmujesz leki na receptę przypisane od psychiatry – konieczne jest poinformowanie nas o tym.

Warto pomyśleć o intencji, na jakie pytania chciałbyś otrzymać odpowiedź. Do sesji najlepiej założyć jasne lub białe kolory ubrań. Trzeba też zdjąć biżuterię i metalowe przedmioty z ciała dlatego najlepiej zostawić je w domu. Z sesji można skorzystać jedynie gdy jesteś w stanie trzeźwym i wolnym od środków zmieniających świadomość.

Na wizytę najszybciej umówisz się telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy.

Kryształowe Łóżko jest tak wyjątkowe ponieważ posiadać go i używać poza domem Ignacio w Brazylii powinni tylko Ci, którzy zostali sprawdzeni przez Jana od Boga i otrzymali pozwolenie na tą szczególną formę uzdrawiania. Pozwolenie zostało uzyskane przez Konrada Sobieckiego w połowie 2017 roku. Został on energetycznie sprawdzony przez uzdrowiciela i udzielił możliwości zakupu oraz dzielenia się tą kryształową terapią ze wszystkimi zainteresowanymi.

Sesja na łóżku kryształowym nie zastępuje wizyty lekarskiej i nie zastąpi klasycznej diagnostyki medycznej.

error: Treści są chronione prawem. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest niedozwolone.