Biorezonans opinie

Zobacz co mówią o skuteczności terapii inni

Twoja opinia jest dla nas ważna – podziel się swoją historią,
a otrzymasz od nas prezent przy kolejnej wizycie.

Holistycznie i kompleksowo

Holistyczny Gabinet to miejsce, z którym wiążę bardzo duże nadzieje, że w końcu holistycznie i kompleksowo pozbędę się problemów zdrowotnych. Konrad prowadzący Gabinet posiada bardzo dużą wiedze i jest osoba bardzo zaangażowaną i ciepłą, dlatego wierze ze nasze sesje z plazma i odrobaczaniem dadzą efekty. Dam znać jak poszło 🙂

Agnieszka Dyszczyk
(opinia z Google)

Gabinet wyposażony w porządny sprzęt

Gabinet wyposażony w porządny sprzęt ale przede wszystkim osoba przy nim operująca posiada dużą wiedzę, co jest kluczowe w terapii i w pomocy. Doskonale wie jak dobrać odpowiednie suplementy przy wspieraniu organizmu i w walce z patogenami, oprócz tego pan Konrad jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam

Michał M.
(opinia z Google)

Wizyta to bezcenna inwestycja w swoje zdrowie

Do Gabinetu Biorezonuj trafiłam przypadkiem. Od blisko roku borykałam się z problemami z sercem i ogólnym wyczerpaniem (powikłania pocovidowe). Bardzo dokładny wywiad, dobranie odpowiedniej terapii, towarzyszenie w procesie zdrowienia – wszystko to sprawiło, że zaczęłam dość szybko wracać do zdrowia. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem i szerzę dobre wieści wśród moich bliskich. Konrad jest osobą bardzo empatyczną, z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem. Wizyta w gabinecie to bezcenna inwestycja w swoje zdrowie. Polecam każdemu!

Edyta Barańska
(opinia z Google)

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie

Zdecydowanie polecam Holistyczny Gabinet Biorezonuj. Niesamowita wiedza, doświadczenie i zaangażowanie terapeuty Konrada w pomoc pacjentowi.

Magdalena Skwira
(opinia z Google)

Służy holistyczną pomocą

Do Holistycznego Gabinetu Biorezonansu trafiłam ponieważ poszukiwałam terapii generatorem plazmowym Rife’a.
Aby terapia była ukierunkowana na to co najbardziej może obciążać organizm przed terapią Konrad zaproponował F-Scan.
Z pomocy Konrada korzystam ja i córka lat 8.
Do gabinetu jeździmy jak tylko u córki pojawia się katar i korzystamy z terapii generatorem plazmowym Rife’a, maty oraz terapii wodorem molekularnym. Pozwala to uniknąć córce zapalenia uszu, z którym do niedawna często się zmagała. Konrad jest bardzo empatyczny i służy holistyczną pomocą, za co bardzo mu dziękuję 🙂

Anna Strzelczyk
(opinia z Google)

Prowadzący bardzo konkretni i bardzo pomocni

Super. Prowadzący bardzo konkretni i bardzo pomocni. Badanie bardzo dużo nam ujawniło, na wszelkie niedobory mamy wskazania jak zadbać o syna. Polecam

Anetka Górska
(opinia z Google)

Bardzo profesjonalny wywiad

Witam, szukałem gabinetu gdzie mógłbym sprawdzić stan swojego organizmu pod kątem pasożytów na gapę i znalazłem gabinet Biorezonuj. Bardzo profesjonalny wywiad trwający ok.1,5h. Pozytywna energia i szczegółowe tłumaczenie proponowanej terapii. Pierwszy raz ktoś dokładnie wypytał mnie o dietę, sen, ilość pitej wody etc. Właściciel nastawiony na pomoc, chętny i wykształcony. Pomiar biorezonansem plus terapia celowana na boreliozę przyniosła już wyraźną poprawę po kilku spotkaniach. Kontynuuję i polecam dalej.

Piotr Kuziel
(opinia z Google)

Fachowa pomoc i dociekliwość prowadzącego

Polecam gabinet. Z usług gabinetu korzystałem parokrotnie – głównie na inhalacje czystym wodorem. Po 5 sesjach czuję wyraźną poprawę w oddychaniu (chodziło o regeneracje po chorobie płuc). Miłe i rzeczowe rozmowy, fachowa pomoc i dociekliwość prowadzącego w tematyce zdrowia jest godna podziwu i naśladowania. Oby inny naturoterapeuci brali ten przykład. Wywiad zdrowotny trwał blisko 1,5h i dużo mi uzmysłowił. Polecam z czystym sumieniem.

Marcin Kurzajewski
(opinia z Google)

Dostałam mnóstwo dodatkowych wskazówek

Korzystałam z inhalacji wodorowych na zatoki. Przeprowadzono ze mną bardzo szczegółowy wywiad, dostałam mnóstwo dodatkowych wskazówek i porad. Przy okazji skorzystałam z olejków cbd. Okazało się to strzałem w „10” na moje bóle menstruacyjne, pierwszy raz od lat nie musiałam brać leków przeciwbólowych. Jestem zachwycona.

Karolina Strugarek
(opinia z Google)

Czuć prawdziwe zaangażowanie

Fachowa wiedza na temat terapii naturalnych poparta sporym doświadczeniem. Tak mogę podsumować spotkanie z Konradem, właścicielem Gabinetu Biorezonuj. Czuć prawdziwe zaangażowanie, dużo cennych rad i wskazówek, naprowadzeń jakie dostałem w kwestii moich problemów ze swoim snem i obniżoną odpornością. Polecam dalej. Dziękuję.

Adam Kapel
(opinia z Google)

Osobiście z całego serca polecam

Przyszedłem z bólem pleców, a pomógł mi w oczyszczeniu organizmu.
Wodór, plazma i bańki chińskie bardzo mi pomogły.
Osobiście z całego serca polecam.

Andrzej Zagańczyk
(opinia z Google)

Miejsce magiczne z cudowną atmosferą

Miejsce magiczne z cudowną atmosferą i bardzo miłym, empatycznym właścicielem. Korzystałam z terapii wodorem. Po zabiegach miałam więcej energii a przeziębienie, które zaczęło się rozwiązać, znikło po jedej sesji. Szczerze polecam.

Joanna
(opinia z Google)

Czułam się zaopiekowana i w dobrych rękach

Bardzo polecam ten gabinet. Podczas terapii czułam się zaopiekowana i w „dobrych rękach”. Bardzo dobre podejście merytoryczne i praktyczne, szerokie możliwości i wiedza z zakresu różnych terapii i metod leczenia. Mój stan zdrowia bardzo się poprawił już po kilku sesjach. Uważam, że jest to miejsce dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie!

Kk Krzemińska
(opinia z Google)

Gorąco polecam

Super gabinet. Terapia wodór + plazma działa cuda. Gorąco polecam

Natalia Michalik
(opinia z Google)

Artretyzm od 14lat

Od 14 lat cierpię na artretyzm. Po wypróbowaniu wszystkich możliwych zabiegów usłyszałam o możliwości wodoru. Po 2 zabiegach nie zauważyłem żadnej większej poprawy, ale po trzecim zabiegu nie mogę uwierzyć w ulgę, jaką odczułem na wszystkich stawach. Moje ogólne samopoczucie i ogólny stan zdrowia uległy znacznej poprawie i całkowicie polecam ten zabieg.

Luiza O.

Bezsenność, liczne bóle

Po 5 sesjach Terapii Wodorowej poczułem, że: Mój wzorzec spania poprawił się, od lat mam bezsenność, teraz stwierdzam, że śpię nieco ponad 5 godzin, co jest dla mnie naprawdę dobrym wynikiem. Ból w kolanach (normalnie 8/10) zmniejszył się do 5/10, co uznaję za sukces. Zauważyłam, że łatwiej mogę wykonywać moje kroki. Mój ból barku 9/10 poprawił się do 4 po trzech sesjach wodorem H2. Moja mobilność jeszcze się nie poprawiła, ale jestem pewna, że jeśli korzyści będą się utrzymywać, znowu będę chodzić na rozsądne odległości. Dziękuję – na pewno będę w kontakcie i wrócę po doładowania.

Ania K.

Problemy z bólami

Przyjechałam do gabinetu wodoru w maju. Miałam 6 sesji, kiedy po raz pierwszy trafiłam do gabinetu holistycznego. Mój ból na początku wynosił 8-9 na 10. Po 2 zabiegach poczułem, że mój poziom bólu wynosi 2. Jestem z tego bardzo zadowolony i ulżyło mi.

Wincenty O.

Ból kostki tenisisty

Po 2 latach silnego bólu kostki uczęszczałem do gabinetu holistycznego i odczułem wielką ulgę, a jako zwykły tenisista mogę teraz cieszyć się grą bardziej niż kiedykolwiek.

Henryk L.

Choroba zwyrodnieniowa stawów

Słyszałam o tym zabiegu od koleżanki i byłam bardzo zainteresowana, czy pomoże mi to w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Zrobiłam pierwsze 5 zabiegów i tak dobrze sobie radziłam, że postanowiłam zapisać się na kolejne 5, aby dać mi większy impuls. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się to zakończyć i stwierdziłam, że mój ból się zmniejszył, a moje ogólne samopoczucie uległo poprawie.

Janina F.

Reumatoidalne zapalenie stawów

Moja siostra poleciła Terapię Wodorem, ponieważ o tym słyszała. Cierpię na reumatoidalne zapalenie stawów i wykonałam cykl 6 zabiegów, a wyniki były takie, że moje objawy poprawiły się o ok. 50%, z czego jestem bardzo zadowolona.

Maria B.

Alergie i leki antyhistaminowe

Zapisałam się na Terapię Wodorową bez poważnych schorzeń. Po prostu chciałam to zrobić jako zabieg wellness i uważam, że moja ogólna energia jest fantastyczna. Czuję, że śpię lepiej. Cierpię też na katar sienny i każdego lata biorę leki antyhistaminowe, ale od czasu mojego pierwszego leczenia nie brałam żadnego.

Julia M.

Trądzik hormonalny

Właśnie ukończyłam 10 sesji w gabinecie i głównym powodem, dla którego przyjechałam, był trądzik hormonalny. Uważam, że ogólnie nie udało się rozwiązać problemu w 100% ale zdecydowanie jest o 70 procent lepiej i jestem z tego bardzo zadowolony.

Denis O.

Problemy z oddychaniem

Jestem absolutnie zachwycony tą terapią i wynikami, które widziałem w tak krótkim czasie. Używałem inhalatora z powodu problemów z oddychaniem i odkąd otrzymałem terapię wodorową, stwierdziłem, że nie potrzebuję go tak bardzo, jeśli w ogóle. Jestem z tego bardzo zadowolony i stwierdzam, że dzięki temu moje ogólne samopoczucie zostało poprawione.

Tomasz O.

Bezdech senny

Mam bezdech senny i korzystam ze specjalnego urządzenia, które pomaga mi zasnąć. Odkąd używam terapii wodorem molekularnym śpię spokojniej całą noc i czuje duży spokój. Zaraz po terapii – całe moje ciało było zrelaksowane i przez kilka następnych dni czułam się bardzo wypoczęta. Właściciel gabinetu jest bardzo pomocny i naprawdę zadbał o to abym czuła się komfortowo podczas siedzenia. Woda z wodorem wydawał mi się bardzo orzeźwiająca. Ten zabieg jest niesamowity i nie mogę się doczekać kolejnej sesji. Terapia okazała się skuteczna również z moimi bólami z którymi się borykałam.

Justyna D.

Choroba autoimmunologiczna

Ta terapia w tak niesamowity sposób zmieniła moje zdrowie. Naprawdę sugeruję spróbować 3-4 sesje i poczuć efekty na własnej skórze. Mój efekt – mam bardzo duży zastrzyk energii, moja skóra stała się gładsza, nie mam objawów choroby autoimmunologicznej, którą dopiero niedawno zdiagnozowano, a na koniec czuję, że moje ogólne samopoczucie znacznie się poprawiło. Dopisek: Właśnie otrzymałem terapię wodorem uzupełniającą i mogę powiedzieć, że nadal czuję się świetnie, bez objawów i zdrowy.

Paweł T.

Molekularna terapia naczyniowa

Centropix (R) KLOUD

Nie można mówić o efekcie placebo

Moja 14-letnia córka miała bóle pleców, więc od razu wypróbowaliśmy aplikator. Lisa zasnęła szybko w ciągu 3 minut, a po 2 godzinach (po południu) musiałam ją obudzić, bo inaczej spałaby jeszcze dłużej. Czuła się zrelaksowana, a ból był wyraźnie mniejszy. Moja żona od lat cierpi na ekstremalną chorobę zwyrodnieniową stawów, a ból ten nasilił
się w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Po trzykrotnym użyciu KLOUD była zdumiona (nie wierzy w moc aplikatora), że jej ból stał się bardziej znośny. W przypadku mojej żony można w 100% wykluczyć „efekt placebo”. Od tego czasu codziennie używają KLOUD. Niestety, kilka terapii u lekarza nie przyniosło pożądanego efektu.

Georg Dowell

Kontuzja lewego kolana

Kontuzja sportowa w 2005 roku, lewe kolano, ból od czasu do czasu, w ciągu ostatnich 12 miesięcy prawie codziennie, a w większym stopniu pod wpływem stresu (np. wstawanie z krzesła). Pierwszy zabieg z użyciem CENTROPIX KLOUD maxi P1: całkowicie bezbolesny!
Po sportowym weekendzie silny bólprzy wchodzeniu po schodach: jedna aplikacja: natychmiast 2 dni bez bólu. Kocham to!

Kelvin
sportowiec amator

Przyjemne mrowienie i ból zniknął

Muszę przyznać, że zawsze bardzo krytycznie podchodzę do takich produktów.
Po wielogodzinnym siedzeniu w biurze odczuwam od czasu do czasu lekki ból w okolicy lędźwiowej. Użyłam więc KLOUD maxi na moim fotelu biurowym i po kilku minutach poczułam przyjemne mrowienie. Po dwóch dniach poczułam ogromną poprawę, bo ból pleców zniknął. Od tego czasu regularnie stosuję KLOUD maxi, co już wpłynęło na poprawę mojego ogólnego stanu zdrowia.
Mogę tylko polecić KLOUD!

Helena H.
pracownik biurowy

Wieloletni ból pleców mija

Jestem mamą czwórki dzieci. Mata KLOUD pozwala na szybką i skuteczną regenerację bez kofeiny i relaks w tym samym czasie. Dzięki niej mogę kontynuować mój aktywny tryb życia opiekując się rodziną. Gdy zastosuje dwa programy pod rząd po 15 min mój wieloletni problem z bólem pleców znika całkowicie. Efekt utrzymuje się na kilka dni. Polecam każdemu kto zmaga się z bólami w ciele.

Halina Ostrowska
mama czwórki dzieci

Zapewnia zastrzyk energii i większy relaks

Jako dyrektor ds. marketingu w Performance Golf mam napięty harmonogram — 12 godzin dziennie, ponad stu pracowników do zarządzania i czternastoletnią córkę do wychowania. Maksymalna energia i produktywność są niezbędne do mojego sukcesu. Centropix KLOUD odgrywa ogromną rolę w mojej codziennej rutynie, zapewniając zastrzyk energii podczas pracy i większy relaks przed snem. Wypróbowałem dziesiątki innych rozwiązań „biohackingowych” i nic nie może się równać z wpływem, jakiego doświadczyłem dzięki KLOUD.
Donnie French
Szef marketingu w największej na świecie firmie zajmującej się golfem online

Lepsze przyswajanie składników

Używam KLOUD głównie w celu lepszej regeneracji, lepszego wchłaniania składników odżywczych, a także abym mógł efektywniej wykonywać treningi i budować więcej mięśni.

Nilsa Biermordta
Trzykrotny mistrz świata w wyciskaniu na ławce

Zauważam lepszą regenerację

Pracuję z CENTROPIX już od kilku miesięcy i zintegrowałam KLOUD z moim codziennym programem treningowym. KLOUD stosuję głównie dla lepszej regeneracji, ale także podczas treningów. Zdecydowanie zauważam różnicę i udało mi się już zainspirować kilka osób w moim otoczeniu do stosowania urządzenia. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie mogę go polecić.

Paulina Grabosch
Niemiecka kolarka torowa, dwukrotna medalistka mistrzostw świata i trzykrotna medalistka mistrzostw Europy

Podukty kon*pne

(źródło: nasz fanpage)

Polecam każdemu na migreny

Verdasana to połączenie pasji, ogromnej wiedzy, wspanialej jakości i oczywiście cudnych ludzi którzy doradza i spokojnie odpowiedzią na każde pytanie.
Oleje C*B*D okazały się genialnym odkryciem i polecam każdemu kto cierpi na migreny! Tryptany odeszły w niepamięć, wątroba wdzięczna nie mówiąc już o jakości snu ❤️.
Karolina Stelmaszczyk

Wydłużenie fazy głębokiego snu do 4h

Verdesana to dla mnie przede wszystkim najwyższej jakości oleje C*B*D. Pracuję na bardzo stresującym stanowisku, wielka odpowiedzialność i kierowanie zespołem ludzi wymaga ode mnie codziennie świeżego umysłu, kreatywności i opanowania. Po ponad 10 latach pracy zaczęło pojawiać się znużenie i wypalenie zawodowe, coraz ciężej było się skupić i uporządkować myśli, by sprawnie zaplanować dzień. Szukałem różnych rozwiązań, kiedy na horyzoncie pojawił się temat c*b*d. Był to strzał w 10tkę. Efekty pojawiły się pierwszego dnia, a w sumie nocy. Generalnie dużo pracuję i mało sypiam. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po przebudzeniu odczytałem na smartwatchu 4h głębokiego snu Czułem się świetnie, już wiedziałem, że olej zostanie ze mną na dłużej. Verdesana to również obsługa klienta, słuchają, potrafią doradzić. Kiedy zdałem relację ze swojego stanu zdrowia – od lat choruję na przewlekłe zapalenie zatok – bez większego namysłu zaproponowano mi olej w opcji care, specjalnie dla mnie 20%. Na dzień dzisiejszy, często zdarza mi się zapomnieć o chorobie ? Zrozumie tylko ten, kto przez to przeszedł. Dzięki Verdesana!

Damian Kozłowski

Sprawdzone na boreliozę

Polecam zakupy u świetnego fachowca. Profesjonalna obsługa i szybka wysyłka. C*B*D 30% dobrze sprawdza się przy boreliozie.

Zbigniew Nowak

Wyciszenie układu nerwowego

Szczerze polecam olejki Verdesana. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W moim przypadku świetnie się sprawdzają na wyciszenie układu nerwowego po mocnych treningach oraz doraźnie jako środek ułatwiający zasypianie.

Jacek Kier

Na problemy ze snem, stany zapalne i bóle przeciążeniowe

Stosuję olejki VERDESANA, piję herbatki kon0pne bo są najwyższej jakości. Zarówno pod względem składu, smaku jak i działania.
Polecam je moim pacjentom, którzy często mają problemy ze snem, zapalenia i bóle mięśni wynikające z przeciążeń fizycznych i emocjonalnych.
A współpraca z firmą jest fenomenalna: produkty są od razu, a VERDESANA odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości w profesjonalny sposób. Dziękuje i polecam

Iwona Trznadel

Padaczka lekooporna

Lekarz zalecił stosować olej C*B*D dla naszego syna z padaczką lekooporną. Nie nie wierzyliśmy że to pomoże, a jednak. Po około dwóch tygodniach napady były rzadsze i łagodniejsze. Na tego producenta trafiliśmy przypadkowo. Bardzo dobry kontakt z firmą, potrafią doradzić i opowiedzieć o swoich produktach. Pozdrawiam

Michał Łukasiak

C*B*D na stwardnienie rozsiane

C*B*D 30 % na stwardnienie rozsiane. W naszym przypadku skuteczność 100% potwierdzona podwójnym rezonansem magnetycznym (oczywiście potrzebna zmiana diety i trybu życia).
Kuba Korycki

Najlepsza jakość jaką znalazłem

Miałem okazje korzystać już z rożnych olejków C*B*D. Ale jak do tej pory najlepszą jakość znalazłem tutaj. Olejek olejkowi nie równy, jeśli ktoś używał olejków C*B*D i uważa ze nie działają, polecam wypróbować te z Verdesana, ja jestem zadowolony w 100%.
Konrad Dorosiński

Bardzo dobra jakość

Polecam zakupy z Verdesana. Miła obsługa, szybkie odpowiedzi na pytania. Olej bardzo dobrej jakości.

Agnieszka Szymańska

Wspaniała obsługa i wysoka skuteczność

Bardzo sprawna i spersonalizowana obsługa klienta, doradztwo, porady i szybka reakcja na wszelkie pytania. Olejki bardzo skuteczne. Polecam

Rafał Janc

Na trudniejsze czasy, spotkania rodzinne

30% olejek stosuję od pewnego czasu i … tak! czuję efekt jakby to powiedzieć, tonizacji układu nerwowego. Polecam aplikowanie zwłaszcza w okresach stresowych, na przykład święta, spotkania rodzinne itp.

Artur Przystawski

Więcej uwagi i koncentracji, większy balans

Olejki stosuję już od dobrych kilku miesięcy. Uważam, że jakościowo są naprawdę dobre – a miałam okazję próbować kilku innych.
Co do efektów: jestem osobą zdrową, mimo to wyraźnie doświadczyłam działania oleju.
Czuję się dużo bardziej uważna i skoncentrowana, łatwiej doprowadzam się do porządku w sytuacjach większej mobilizacji, czy nadmiernego stresu.
Impulsy nerwowe nie wpływają na mnie w takim stopniu jak kiedyś, wcześniej przychodzi uważna obserwacja refleksja.
Stosując olejek czuję się po prostu bardziej zbalansowana.
Szczerze polecam!

Klaudia Bobrowska

Prześlij do nas swoją opinię


    error: Treści są chronione prawem. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest niedozwolone.